Szybki kontakt

+48 509 349 639
biuro@signstools.pl

Szybki kontakt

+48 509 349 639
biuro@signstools.pl

O firmie

Z miłości i pasji do reklamy - SIGNSTOOLS

SignsTools.pl to serwis mający na celu zaspokojenie potrzeb producentów reklamy wizualnej, zarówno doświadczonych jak i tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z rynkiem promocji produktów.

Jesteśmy jedynym przedstawicielem holenderskiej firmy SOTT (Sign O'the Times) oraz amerykańskiego producenta rozwiązań dla reklamy Yellotools w Polsce. Oprócz produktów tych dwóch wiodących marek na świecie znajdziecie również produkty innych firm oraz nasze autorskie rozwiązania i narzędzia wykonane od początku do końca przez nas. 

W naszej ofercie znajdziecie narzędzia różnego typu i rodzaju, począwszy od rakli o wielu kształtach i twardościach, poprzez środki chemiczne do przygotowania powierzchni i aplikacji oraz materiałach do montażu na odzieży i wyposażeniu warsztatu kończąc. 

Oprócz narzędzi znajdziecie wiele różnych materiałów pomocniczych, półproduktów i surowców do tworzenia reklam od podstaw. Oczywiście mamy również gotowe produkty, które po rozpakowaniu nadają się do bezpośredniej ekspozycji. Zapewniamy stały dostęp do wszystkich produktów w naszej ofercie. Większość oferowanych towarów mamy cały czas na stanie więc możemy dostarczyć je z dnia na dzień. Świadczymy również szereg usług dodatkowych jak wydruki wielkoformatowe, frezowanie, cięcie i gięcię PCV, aluminium i stali, cięcie termiczne i laserowe tworzyw sztucznych i XPS (styrodur, styrisol), klejenie pleksi i wiele innych. Warto zapoznać się z naszą pełną ofertą niezależnie od tego czy jesteś producentem czy pośrednikiem na rynku reklamowym.

Zupełnie osobny dział to towary dla drukarni wielkoformatowych. Mowa tutaj o tuszach solventowych do drukarek wielkoformatowych wielu producentów i różnych głowic. Jako nieliczni w Polsce posiadamy stale w ofercie części zamienne do najpopularniejszych modeli maszyn drukujących. Filtry, dampery, pasy metryczne, przewody, wężyki do tuszy i wiele innych towarów stawia nas w czołówce firm zaopatrujących drukarnie w materiały eksploatacyjne. 
Znajdziecie u nas również szeroką gamę najpopularniejszych mediów do druku znanych i sprawdzonych producentów. Na szczególną uwagę zasługuje oferta papierów począwszy od plakatowego BBS przez CityLight i WhiteBack na papierach fotograficznych wysokiej jakości i proofingowych kończąc.

Oczywiście dostępne są również niezbędne w każdej agencji reklamowej czy drukarni wzorniki kolorów oraz wzorniki mediów.

Nasze poradniki tekstowe czy też filmy instruktażowe pokazują wiele aspektów prawidłowego wykonywania różnych form reklamowych. Znajdziecie tutaj porady jak prawidłowo aplikować folie różnego rodzaju, ciąć i giąć PCV, przygotować pracę do druku i cięcia lub nacinania po obrysie. Umieściliśmy również instruktaże jak wykorzystać nasze narzędzia i środki chemiczne aby wasza praca stała się efektywniejsza i łatwiejsza. Osobno należy potraktować filmy i artykuły dotyczące aplikacji folii samochodowych czyli carwrappingu. Mity, które narosły wokół wyklejania samochodów w wielu przypadkach nas śmieszą, ale w znacznej większości wprowadzają w błąd naszych klientów oraz niedoświadczonych aplikatorów. Systematycznie staramy się uzupełniać naszą bazę wiedzy, warto więc od czasu do czasu zajrzeć czy nie pojawiły się nowe informacje.

Fabryka Reklamy, która jest właścicielem serwisu SignsTools.pl to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na rynku kreacji wizualnej od wielu lat.
Dzięki naszemu zaangażowaniu i niebanalnym pomysłom oraz nieograniczonej kreatywności wciąz pozyskujemy nowych klientów, a o stałych dbamy z należytą starannością. Naszę hasło brzmi: "Kto , jak nie my". Dla Nas nie ma rzeczy niemożliwych. Łącząc wieloletnie doświadczenie w branży z fachową wiedzą i otwarciem na Klienta, świadczymy usługi najwyższej jakości.
Oprócz specjalistycznej wiedzy posiadamy pełne zaplecze techniczne, które stale rozwijamy i unowocześniamy. Nasza załoga wciąż zdobywa nowe doświadczenia - przecież człowiek uczy się całe życie. Podnosimy nasze kwalifikacje biorąc udział w kolejnych szkoleniach popartych certyfikatami.

Z wielkiej miłości i pasji do reklamy wizualnej zrodziła się firma-dziecko SIGNSTOOLS.
Serwis stworzyliśmy dla profesjonalistów, którzy tak jak my zajmują się reklamą od lat, szukają nowych rozwiązań i chcieliby znaleźć wszystko w jednym miejscu. Nie zapominamy również o tych, którzy swoją przygodę z reklamą dopiero rozpoczynają i potrzebują dobrej rady , co, gdzie i do czego?